Kadıköy Böcek İlaçlama – Kadıköy İlaçlama

Kadıköy Böcek İlaçlama – Kadıköy İlaçlama

Haşere ilaçlama profesyonel bir iştir. Dolayısıyla bu iş için uzman bir destek alınmalı, sorun tamamen halledilmelidir.
Böcek ilaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki ve en önemlisi kullanılan ilâçlardır. Kullanılan ilaçların insan sağlığını tehdit etmemesi gerekmektedir. Ayrıca firmanın uzman bir kadroya sahip olması sorunu kökten halledebilmesi gerekmektedir.
Bizler yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine böcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Üstelik kullanmış olduğumuz ilaçlar ihtiyaca uygun ve zararsızdır. Hem doğaya, hem de insan sağlığına zarar vermeyen bu ilaçlarımız yalnızca handelerin öldürülmesini hedef almaktadır. Uluslararası Sağlık Örgütü tarafından ilaçlarımız onaylanmıştır.
3 Farklı İlaç Türü Kullanıyoruz
Evinizdeki ya da isteminizdeki haşere sorunu çok büyük olmayabilir. Ufak çaplı, küçük böcek ve kurt sorunlarınız için jel ilaçlar kullanıyor, kısa sürede sizi bu sorundan kurtarıyoruz. Eğer böcekler su damlası boyutundan daha büyük ise yine kokusuz ama daha etkili olan ilaçlarımız ile yardımcı oluyoruz. Ancak akrep, fare, yılan gibi ciddi bir sorunla karşı karşıyaysanız bu durumda kokulu olan ama insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanıyoruz.
Uzman haşere ilaçlama firması olan bizler tüm ilaçlarımızı profesyonel ve teknolojik teçhizatlarımız ile uyguluyoruz. Bu sayede ilaçlanmayan hiçbir nokta bırakmıyoruz. Haşerelerin küçük noktalarda yumurtlamasına izin vermiyor ve sizi daha uzun süre bu sorundan kurtarıyoruz
Doğa ve Evcil Hayvan Dostu İlaçlar
Haşere ilaçlama firmalarından çoğu doğaya ve evcil hayranlarınıza zarar verir. Özellikle kedi ve köpek gibi hayranlarınız bu ilaçlardan çokça etkilenir. Ancak bizler doğa dostu ilaçlar kullanıyoruz. Bu ilaçlar ne sizin, ne de hayvanlarınızın sağlığına zarar vermez. Aynı zamanda doğa dostudur.
İlaçlamadan sonra evinizi ekstradan havalandırmanıza gerek kalmaz. Yalnızca kokulu ilaçlarımız uygulanırken 4 saat kadar dışarıda olmanız gerekmektedir. Sonrasında ekstra biz temizlik yapmanıza gerek kalmaksızın evinizi ya da işlerinizi kullanabilirsiniz. Özellikle kokusuz ve etkili ilaçlarımızı Hastane, okul, yurt gibi ortamların güvenle haşerelerden kurtulmasına yardımcı oluyor. Uzman bir haşere ilaçlama hizmeti için uzman olan bizlerden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Böcek İlaçlama - Sultanbeyli İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply