Üsküdar Böcek İlaçlama-Üsküdar İlaçlama

Üsküdar Böcek İlaçlama-Üsküdar İlaçlama

Günümzüde çeşitli sebeplerle artan böcek ve haşere istilalarına karşı en son yöntem ve ilaçlarla profesyonel ve kalıcı bir ilaçlama hizmeti sunulmaktadır.

Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunan ülkemizde artan ve büyük risk içeren böcek sorunlarına karşı en etkili ve kalıcı böcek ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu böcek temizleme hizmeti insan ve toplumların sağlığı için çok önemli bir hizmettir. Çünkü tarih boyunca böcek, haşere ve kemirgenlerin yol açtığı salgın hastalıklarda yüz binlerce insan hayatını kaybetmiştir.

Bu sebeple olası tüm böcek sorunlarında olayı hafife almanda gerekli mercilere ve böcek ilaçlama şirketlerine başvurulmalıdır. Firmamız bu anlamda alanında eğitim görmüş tecrübeli personel kadromuz, teknolojik anlamda son derece etkili ve insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan donanımlarımız ve birbirinden farklı böcek ve haşere türleri için geliştirilmiş böcek ilaçlarımız ile birlikte ihtiyacınız olduğu her an sizlerin hizmetinizdeyiz.

Özellikle acil durumlarda zaman ya da mekan fark etmeksizin firmamız ve personellerimiz gerek acil hizmeti sorunsuz ve profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Çünkü böcek sorunu asla bekletilmeye gelmeyen bir sorundur.

En Etkili Böcek İlaçlama Yöntemleri

Firmamız bünyesinde böcek sorunun yaşandığı yerini fiziki durum, böcek sorunun büyüklüğü, böcek türü ve yayılma hızına göre en uygun yöntem ve ilaçlar kullanılmaktadır. Alanında uzman olmadığımız ve gerekli bilgi sahibi vakıf olmadığımız hiçbir böcek ilaçlama yöntemi firmamız bünyesinde kullanılmamaktadır. Bu anlamda her böcek ilaçlama yöntem ve ilacı için belirli periyotlarda personellerimiz eğitime tabi tutulmaktadır. Firmamız bünyesinde kokulu ve kokusuz birçok ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Ayrıca kemirgen türüne göre kapan ve kemirgen istasyonu yöntemlerimizde tine bu alanda uzman personellerce sunulmaktadır.

Sıvı jel yöntemi bu anlamda dünyada son dönemde en çok kabul görmüş ve en hijyenik böcek temizleme yöntemi olarak kabul edilmektedir. Bu yöntemin ana prensini böceklerin yuvalarına kadar nüfus ederek onların kökünü kutruma şeklindedir. Bu anlamda insan sağlığı ile dost yapıda olan jeller yapılan araştırmalar sonucu yuva ve böcek gezinti alanlarına sürülmektedir. Bu anlamda böceklere bulan jellerin ölümcül etkisi ise 24 saat sonra görülmektedir. Yuvalarda diğer böceklere bulaşan jeller sayesinde ortalama 1 haftada böcek sorunu tamamı ile ortadan kaldırılmaktadır. Bazı durumlarda daha kuvvetli ilaçların gerektiği durumlarda kokulu ve daha güçlü ilaçlar kullanıldığı için ilacın etkisi geçene kadar yaşam ve çalışma alanlarının kullanılması yasaktır.

Leave a Reply